Güzel Bir Kızla Vapurda Rap Muhabbeti Yapmak


Hiç yaşayamayacağımı düşünürdüm... 

Kadıköy-Kabataş vapurundayım... Belki bir sigara içerim diye, açık alana çıktım fakat gözlerim ona takıldı. kilitlenmiş gibi öylece bakakaldım...Yaklaşık 170 cm boyunda, güzel vücutlu, kıpkırmızı dudaklarıyla, kahverengi güneş gözlüklerini yine kahverengi dalgalı saçına iliştirmiş öylece oturuyordu. Çok, çok güzeldi. 


Bazı kızlar vardır, sağda solda görürüz, hani “Allah sahibine bağışlasın, ne güzel kız, hanım hanımcık” falan deriz ya… Öyle bir kızdı. 

Görür görmez etkilenmiştim kendisinden. Uzun uzun süzdüm kendisini, zarif ayakkabıları vardı, üzerine beyaz desenli bir elbise vardı… Elbisenin etek kısmı fırfırlıydı… Dizlerine kadar uzanıyordu. Bacak bacak üstüne atmış, Kulağında kulaklık, elindeki telefondan bir şey seyrediyordu… 

Ve sonra başka bir şey dikkatimi çekti, 

Gözlerime inanamıyordum... 

Sütyen giymemişti!!! (ohaaa inandın mı? lan şaka ulan şaka. hayvan herifler ya 🙂 seks hikayesi anlatmıyoruz burda ibnetor seni!)

Öhm... 

Ve sonra bir şey dikkatimi çekti .

Telefonunda izlediği şey, bizim Keişan'ın Saklambaç videosundan başka bir şey değildi!!! Yüzünde hafif bir gülümseme... 

https://www.youtube.com/watch?v=RXR2rGdpnb8

Daha fazla dayanamadım, fırsat bu fırsattı, Keişan benim uzmanlık alanımdı. Yıllardır hiç ekmeğini yiyemediğim rap bilgim ve arşivim nihayet yüzüme gülecekti. Kadir mevla bu garip kuluna bu kıyağı da yapmıştı demek... 

Müthiş bir zamanlamayla vidyonun sonlandığı anda lafa girdim, cümlemi devam ettirirken beni daha iyi duyabilmek için kulaklığını çıkarıyordu... 

-Eee pardon (yüzde güzel bir ifade, gülümsüyorum) Keişan dinliyorsunuz galiba? sever misiniz yoks- 

Daha söylemimi bitirmeden panik içinde cevaplamaya koyuldu. 

-Ya şey hayır hayır ben sadece gülmek için açtım çok şey ehe nasıl desem hareke.. şey... siz seviyorsunuz galiba? (yüzünde muzip bir gülümseme kondurdu, o bakışı hiç unutmam, öylesine tatlıydı ki…) 

Sözlerinden kızın dalga amaçlı izlediğini anlamıştım... Ancak tam keişan denen elemana giydirecekken duraksadı çünkü benim Keişan fan'ı olabileceğimi düşünmüştü : ) Her ne kadar ulan tipimizden Keişan fanboyluğu mu akıyor diye üzülsem de yani hanımkızımızın bu kibarlığı beni adeta mest etmişti. aynı tedirginlikle cevapladım:

-Yo yo yoo! (rap bile yaptım o heyecanla) Hayır,hayır ben de tamamen aynı şekilde düşünüyorum, çok ilginç bir tip, yani hayır pek tuttuğum söylenemez... 

-Oh! yani bir an gerçekten seviyorsunuz falan zannettim. Yani evet aynen komik, bir de böyle müthiş işler yaptığını düşünen bir tip. Ben çok eğleniyorum. Twitter'ına falan da baktım az önce baya bi filozof havası estirmeye çalıyor böyle ben bi alem, bir ironiğim, ay çok makarayım tavrı falan çekilmez bi şey yani. bi de bir sürü kız hayranları var eheh.

-Ahah, aynen ben de öyle düşünüyorum... Yani ne biliyim evet hani kendisi ayrı da bir de hayranları var gerçekten acayip.

-Hıııı sen o zaman bir de Keişan’ı kıskanıyorsuun? Eheeh!

-Ya yok aslında. Hayır ne alaka ya, aslında hahah belki de kıskanıyorumdur ya, hiç öyle düşünmemiştim : ) 

-Eheh şaka yapıyorum… 

Çok eğlenceli bir kızdı. Şu muhabbet bile gerçekten hayran olmama yetmiş ve hatta artmıştı bile… güldüm… İyice şapşala dönmüştüm. konuşacak bir şey bulamazken, beni o rezil durumdan da kurtardı sağolsun… 

-Pek rap dinleyecek bir tipe benzemiyorum değil mi ben? 

-Evet ben de onu düşünüyordum aslında, yani Keişan adını duymanız hatta hemen hemen benzer düşünmemiz, ne biliyim bi tuhaf oldum. Hatta afalladım ben biraz da çaktırmamaya çalışıyorum, rap dinliyorum dediniz bir de değil mi? 

-Çaktırıyorsun ama, ehehe hayır ben de aynı şaşkınlığı yaşıyorum şu an aslında : ) Evet aynen dinliyorum, ya aslında bence güzel işler yapanlar var.. Çok "Rap mi?? öyk" diye bakılmaması gerekiyor bence. Ama var öyle tipler biliyorum. Hani bilmiyorum bu da iyice ipsiz sapsız bir şey mi der misin ama ben aslında yıllardır dinliyorum en az bi 12-13 sene falan oldu : ) Silahsız Kuvvet, Fuat, Dumanyak, Nefret falan dinlerdim o Kuvvetmira falan baya iyiydi. Asya Sentez'i 146'yla internetten indirmiştim 300 milyon fatura gelmişti babam az kalsın öldürecekti.

-Ahah dial-up değil mi? Benim de babam az fatura ödemedi ya : ) O bağlanırken çıkan gıcık ses hala kulağımda. Hayır yok bir de ben de açıkçası hayvan gibi dinledim. Hani ipsiz sapsız bir durum varsa ben de epey ipsiz sapsız olabilirim yani. : ) Suikast'i az sömürmedim ben de, Raphaber falan vardı : ) Açıkçası eskiden baya bi çılgınlık ötesinde dinlerdim şimdi biraz daha soğudum ama yine takip ediyorum.

-Ehe ya aynen ben de eskisi kadar çok sık dinleyemiyorum ama nası desem... o eski hava da yok cidden. yani aslında sorun bizden değil de piyasadan kaynaklanıyor sanki? ya da biz büyüdük birazcık bilemiyorum… 

-Aynen katılıyorum belki büyüdük… Ama bence yani aslında bilmiyorum katılır mısınız, biliyor musunuz ya da dinlediniz mi yani ama bi Raziel'in Mekan-ı Cehennem ya da bi MT'nin çalıntı beatler tarzında bir albüm de gelmiyor artık sanki. 

-Kesinlikle! Ya deli misin bilmez olur muyum! Mekan-ı cehennem harikaydı... Mathilda falan hala telefonumdadır... MT tam deliydi o ara, ayrıca hala dinlerim! Mozz'un a'raf ep'si de süperdi mesela... Muhafız ordusu falan hala favorilerimden. Ama şimdi ağzını yaya yaya rap yapıyor, yeni tarzmış. Tarz yaratması lazımmış falan… Ne biliyim herkes bi kimlik bunalımında komik yani aslında. Bi de dünya sound’ı değişti diyorlar ya tamam da sizin işleriniz hiç dinlenmiyor bile artık, dünyada sound değişti de eminem aynı duruyor yani… Tam palavra ya, iş tutmayınca sound değişti, eksperimental falan masalları… 

Allahım neler oluyordu? Lannn. Olm çok güzel bir kızdı bu... Aptal aptal gülümsüyordum. resmen Sergen atmış ve şampiyonluk gelmişti. Şu ahir ömrümde yüce mevlam bana bu kızı göstermiş, mutlu etmiş, sırım sırım sırıttırmıştı. Lan üstelik bunlarla sınırlı değildi... Konuşmamızın devamında müzikte protestlikten girecek, Türkiye'deki bilinç eksikliğinden çıkacak, dünya görüşünü anlatacak, klasik müziğe olan ilgisinden ve piyano çalmayı çok sevdiğinden bahsedecekti. 

Sanırım aşık olmuştum... Hayatım boyunca beklediğim kızdı bu belki de. azıcık daha konuştuktan sonra Kieslowski'den girmiş ve Bergman ile varoluşçuluk temasından bahsetmişti... Tabii ki bu adamlardan sonra Saian'ın tumblr rapçiliğine geçecek, Karaçalı'yı dürümcü yapan bu piyasayı eleştirecekti. 

Çok hoşlanmıştım kızdan. Rap müzikten, sinemadan bahsediyordu... Masalsı bir şeydi. bir şeyler içmeye çağıracaktım ama kaybetmek de istemiyordum... Vapur ise giderek hedefine ilerliyordu. atılım yaptım.

-Şey... Ben çok memnun oldum ama daha isminizi bile bilmiyorum.

-Eheh gözde ben... Ben de çok memnun oldum... Sen? 

-Ben de komutan (olum böyle demedim amk tabii ki kıza)

devam ettim.. 

-Eğer vaktiniz varsa, yani isterseniz Beşiktaş'a geçip bir şeyler içelim mi? 

-Ya hiç sormayacaksın zannettim! Bence ilk şu embesilin vidyosuna bakıp güldükten sonra inip bir yerlere geçmeliydik. 🙂 

-Ahah ama sen de atabilirdin? Kıvrandım ben burada resmen ya : ) 

-Ya hayır ben seni Keişan dinliyor ama çaktırmıyor zannetmiştim ciddi ciddi... 

-Ahah cidden mi? Of ya hayır yaa ama Keişan diyip geçmemek lazım bak o olmasa seni tanıyama--- 

Derken bir müzik sesi çalmaya başladı çok uzaklardan... Görüntüler flulaştı, sanki bir karıncalanma bütün vücudumda, tanıdık geliyordu bu müzik... Gözde, müziği tanımışçasına kulak kabartmıştı... Notorious B.i.g. idi çalan… 

https://www.youtube.com/watch?v=zdQkUJo4NtQ

-Aa biggie değil mi bu? 


-Gözde??? 


Gözde cevap vermiyordu… 


Zaman mekan… her şey uçup gitmişti. evet biggie’yi bu. ama vapurda tabii ki biggie çalacak hali yoktu amın evladı. bu benim yıllardır hiç değişmeyen alarm sesimdi... ve saat 6.45'ti. 


Uyandım. belki tekrar devam eder, belki asıl rüya budur??? bir umut… gözümü yumdum... karanlıktı. gözümü tekrar açtım, doğruldum... 


Dudaklarım belli belirsiz aralandı.


-Ananı sikeyim biggie.

Nasıl buldun?

Angry Angry
0
Angry
Cry Cry
1
Cry
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Fail Fail
0
Fail
Geeky Geeky
0
Geeky
Like Like
1
Like
Lol Lol
1
Lol
Love Love
0
Love
OMG OMG
0
OMG
Scary Scary
0
Scary
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Comments 1

Bir Cevap Yazın

Güzel Bir Kızla Vapurda Rap Muhabbeti Yapmak

log in

Captcha!
Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Open List
Open List
Ranked List
Ranked List
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format